Hoşgeldiniz... Abone Ol Abone Girişi
Müşteri Hizmetleri: 0543 337 07 24

Biz Kimiz ?

Hodsms olarak toplu sms deneyimli yazılım ve çözüm uzmanlarından, proje yöneticileri ve danışmanlardan oluşan profesyonel bir ekipten oluşmaktayız.Toplu Sms ve Aidat Takip Yazılımlarında sektöre ve kişiye özel çözümler sunmaktayız. gelişmiş yazlımlarımızla özel modüller üretmekte yazılımsal ihtiyaçlarınıza kaliteli çözümlerimizle cevap vermeye çalışmaktayız. Özellikle Gelişmiş Api altyapımızla kurumsal yazılımlarıza toplu sms entegre ederek bilişim ve iletişim altyapınıza güç katmaktayız.

Misyonumuz, Sektörümüzde daima öncü, yenilikçi, samimiyet, 7/24 Hizmet, Ulaşılabilirlik, Satış sonrası sınırsız destek ve Memnuniyet ilkemiz olmuştur. Hiç bir kurumun yapmadığını, yapılanlarında en mükemmelini ve her zaman ilkleri yapmak.

Hedefimiz, Güvenebileceğiniz iş ortağınız olmak, yeni yazılım teknolojileri geliştirmek, keşfetmek ve size destek olmaktır. Bunu siz kullanıcılarımıza inovasyonlarımızı sunarak; üretkenliğinizi artırıp rutin çalışmalarda zaman kaybınızı önlemektir.

Yazılım Ekibimiz, deneyimi ile ve yaptıkları işlerle başarılara imza atan genç ve güçlü bir kadrodan oluşmaktadır. C, Delphi, Visual Basic, JAVA, PHP, Flash altında yaptığımız proje ve yazılımlar ile firmaların ihtiyaçlarına cevap verebilecek nitelikte projeler üretmekteyiz.

Özellikle Toplu Sms alanında müşteri portfoyumuza hızlı hesaplı ve sorunsuz hizmet temel dusturumuz olmuştur.Son zamanlarda sizlerden aldığımız güçle altyapımıza yapmış olduğumuz yatırımlarla Hitaplı Sms gönderimi ve Özellikle Türkiye'de bir ilk olan Excelden özel tasarım sms hizmetini hizmet yelpazemize katmış bulunmaktayız. Sizlerden aldığımız güçle sizlere daima en iyisini sunmanın gayreti içerisindeyiz.

Amacımız toplu sms dendiğinde akla gelen ilk kuruluş olmaktır.