Hoşgeldiniz... Abone Ol Abone Girişi
Müşteri Hizmetleri: 0543 337 07 24

Toplu Sms Nedir?

Toplu Sms Nedir ?

Toplu Sms, bir çok sektörün toplu iletişim,bilgilendirme, ürün ve hizmet tanıtımı için tercih ettiği mobil iletişim metodudur.Toplu sms özellikle hitap ettiğiniz kitleyi bilgilendirme amacıyla ve ürün, hizmet tanıtımı amacıyla kullanılmaktadır.

Hod Sms olarak Toplu Sms üzerine 6 yıllık tecrübe ve birikimle sizlere her daim en kaliteli ve ekonomik hizmeti vermek için çabalıyor, sürekli altyapımıza yatırım yapıyoruz. Güçlü altyapımızla gelişmiş api desteğimizle tüm otomasyon yazılımlarınızla bağlantı kuruyor ve kurumsallık anlamında sizi bir adım daha öne taşıyoruz.

Kimler Toplu Sms Kullanıyor ?

Toplu Sms ile anlık bilgilendirmeler kurum veya kuruluşunuzun prestijini artırdığı gibi firmanıza güven ve bilinirlik anlamında artı değer katmaktadır. Birçok Vakıf, Dernek,Okul,Resmi Kurum, Siyasi Parti ve Özel Sektör Firmaları bilgilendirme ürün tanıtımı ve anlık bilgi aktarımı ve bilgi güvenliği için toplu sms yi tercih etmektedir.

Api Bağlantımızla üye veya abonelerinizin kişisel bilgileri üçüncü kişilerle paylaşılmadan doğrudan kurumunuz ve kişi arasında iletişim kurmanızda güvenli bir ağ oluşturmaktayız.

Bizler her daim Toplu Sms sektöründe ileri teknolojileri takip ederek sizleri yeni uygulamalarla tanıştırıp her zaman bir adım önde olmanıza katkı sağlamaktayız.

Toplu Sms Fiyatlarımız İçin Tıklayınız Abonelik Başvurusu